بیسکوئیت

مبارزه با اسید معده

در مقایسه با بیسکویت‌های معمولی، بیسکویت‌های دایجستیو حاوی میزان بیشتری از بی‌کربنات سدیم هستند. بی‌کربنات سدیم به عنوان آنتی اسید عمل می‌کند. بنابراین، اگر گرفتار مشکل ترشح زیاد اسید معده هستید، خوردن بیسکویت دایجستیو می‌تواند شما را از احساس درد و سوزش معده نجات دهد.

بهبود یبوست

بیسکویت‌های دایجستیو با کیفیت بالا، از آرد سبوس تهیه می‌شوند. بنابراین سرشار از فیبر بوده و در بهبود عملکرد دستگاه گوارش بسیار موثر عمل می‌کنند. برای منظم کردن این روال، می‌توانید به جای مصرف بیسکویت‌های معمولی، از بیسکویت سبوسه گرجیِ غنی از فیبر را در برنامه‌ی غذایی روزانه‌تان قرار دهید.

میانوعدهای برای لاغر شدن

بیسکویت‌های دایجستیو بهترین میان‌وعده برای یک رژیم غذایی لاغری هستند. فیبر موجود در آن‌ها به شما کمک می‌کند مدت بیشتری احساس سیری داشته باشید. بنابراین می‌توانید وقتی در میان روز هوس خوردن یک خوراکی پرکالری به جان‌تان می‌افتد به جای آن یک فنجان چای و چند عدد سبوسه گرجی میل کنید و هیچ عذاب وجدانی هم بابت کالری‌ اضافی نداشته باشید. هر دانه بیسکویت دایجستیو گرجی فقط 39.86 کالری دارد.

بیسکویت انرژیبخش

هر زمان احساس ضعف داشتید، یک عدد بیسکویت دایجستیو می‌تواند حال‌تان را جا بیاورد. این نوع بیسکویت‌کربوهیدرات لازم و انرژی‌بخش را به طور آنی تامین می‌کنند. علاوه بر این، آن‌ها حاوی سدیم نیز هستند، همان الکترولیتی که بدن برای غلبه به خستگی نیازمند آن است.

نویدی برای خانمهای باردار

خانم‌های بارداری که صبح‌ها با مشکل حالت تهوع دست و پنجه نرم می‌کنند، می‌توانند با خوردن بیسکویت دایجستیو پس از بیدار شدن با این حال آزاردهنده مبارزه کنند. یکی دیگر از خواص بی‌کربنات سدیم موجود در این بیسکویت پیشگیری از بروز حالت تهوع است. علاوه بر این، خواصی که پیشتر به آن اشاره شد از جمله کمک به هضم غذا و پیشگیری از یبوست هم می‌تواند کمکی به خانم‌های باردار در مواجهه با دیگر سختی‌های این دوران باشد.

.wikipedia.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *